MONTER SIECI

W związku z dynamicznym rozwojem, Ubojnia Zwierząt Robert Rytel w Podgórzu poszukuje pracownika na stanowisko:
Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
Wymagania:
• dobra znajomość systemów Windows
• podstawowa znajomość sieci WLAN, LAN
• zdolności manualne
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• zapał i chęć do pracy
• komunikatywność, skuteczność działań, samodzielność, systematyczność, uczciwość, sumienność

Mile widziane:
• znajomość systemów CCTV

Obowiązki:
• wykonywanie instalacji niskoprądowych, głównie LAN, WLAN
• modernizacja i serwis istniejącej infrastruktury sieciowej
• montaż i serwis sprzętu komputerowego ( komputery, peryferia, kamery, oprogramowanie, itp.)
• instalacja, serwis i administracja sieci komputerowych
• podłączanie, konfigurowanie i naprawy urządzeń komputerowych i biurowych
• instalacja, aktualizacja i naprawa oprogramowania

Oferujemy:
• pracę stałą na pełny etat poprzedzoną obowiązkowym okresem próbnym
• stałe wynagrodzenie wraz z premią uznaniową
• dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
• możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji
• pracę w doświadczonym zespole

Z ostatniej chwili

Ubojnia Rytel nagrodzona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego!

9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala „Teraz Polska”, czyli finał konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na najlepsze produkty, usługi i innowacje.

Popularne w Galerii

team5
Back to Top