25 lat działalności Ubojni Rytel - to czas na podsumowanie i czas na wspomnienia

Naszą firmę tworzą ludzie, których łączy wspólny cel i wspólna wizja prowadzenia biznesu. W naszej firmie zawsze było miejsce dla ludzi otwartych, ambitnych i zdolnych. Osiągnęliśmy w ciągu tych 25 lat bardzo dużo, bo zawsze w wyzwaniach widzimy szanse - nie zagrożenia. Na sukces Ubojni Rytel składa się zaangażowanie wszystkich członków załogi - całego naszego ZESPOŁU - dziękuję wam za każdy dzień ciężkiej pracy. Dziękuję Waszym rodzinom za wsparcie.

Dziękuję również naszym kontrahentom - najlepszym polskim hodowcom trzody, którzy nam zaufali i dali szansę rozwoju. Dostarczacie do naszego zakładu najlepsze polskie tuczniki. Dziękuję naszym odbiorcom - to Wy, doceniacie każdego dnia, najwyższą jakość naszych produktów. Dziękuję konsumentom naszych produktów. Tradycyjna polska kuchnia nie może się obyć bez świeżej i naturalnie soczystej wieprzowiny - właśnie taką przygotowywała moja Mama....

Dla mojej żony i córek mam szczególnie gorące podziękowania - zawsze byłyście i jesteście najważniejsze!

Robert Rytel 

Konferencja weterynaryjna „Znaczenie profilaktyki w ograniczeniu stosowania antybiotyków oraz podnoszenie wartości rzeźnej tuczników”, organizowana przez Ubojnię Rytel!

 

W dniach 9 oraz 10 maja mieliśmy przyjemność organizowania w naszym zakładzie konferencji weterynaryjnej, pod hasłem: „Znaczenie profilaktyki w ograniczeniu stosowania antybiotyków oraz podnoszenie wartości rzeźnej tuczników”. Na spotkaniu gościliśmy ponad 50 lekarzy weterynarii z całego kraju, którzy na co dzień nadzorują stada dostarczane do naszego zakładu.

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od oficjalnej prezentacji zakładu, po czym nasi goście poznali również lekarzy weterynarii pracujących zwyczajowo w Ubojni Rytel. Przedstawiliśmy także proces produkcji półtuszy wieprzowej - większość odwiedzających nas lekarzy po raz pierwszy miało okazję wejścia do największej i najbardziej zautomatyzowanej ubojni w Europie, co spotkało się z niezwykle pozytywnym odbiorem - bardzo dziękujemy! Półmetek konferencji zakończyliśmy oficjalną kolacją uczestników, z zarządem i przedstawicielami Ubojni Rytel, która odbyła się przy muzyce na żywo w wykonaniu wyjątkowej łomżyńskiej artystki - Magdaleny Sinoff.

Drugi dzień konferencji odbył się w Hotelu Via Baltica, gdzie nasi goście mieli przyjemność wysłuchania wykładów, na których poruszyliśmy tematy takie jak:

  • • „Główne problemy zdrowotne żywca dostarczanego do Ubojni Zwierząt Robert Rytel i powody konfiskat”,
  • • „Immunoprofilaktyka jako czynnik umożliwiający ograniczenie stosowania antybiotyków”,
  • • „Świadome stosowanie antybiotyków w terapii świń”,
  • • „Planowane zmiany prawne w zakresie stosowania antybiotyków”.

Staramy się, aby codzienność naszego zakładu zorientowana była przede wszystkim na rozwój i proaktywność, dlatego z wielką chęcią organizujemy i bierzemy udział w przedsięwzięciach, które dostarczają nam możliwości wychodzenia “poza schemat”  - są to naprawdę bezcenne doświadczenia! Z niecierpliwością czekamy na więcej.. :)

 

 

 

 

Z ostatniej chwili

Ubojnia Rytel nagrodzona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego!

9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala „Teraz Polska”, czyli finał konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na najlepsze produkty, usługi i innowacje. 

Popularne w Galerii

team5
Back to Top