25 lat działalności Ubojni Rytel - to czas na podsumowanie i czas na wspomnienia

Naszą firmę tworzą ludzie, których łączy wspólny cel i wspólna wizja prowadzenia biznesu. W naszej firmie zawsze było miejsce dla ludzi otwartych, ambitnych i zdolnych. Osiągnęliśmy w ciągu tych 25 lat bardzo dużo, bo zawsze w wyzwaniach widzimy szanse - nie zagrożenia. Na sukces Ubojni Rytel składa się zaangażowanie wszystkich członków załogi - całego naszego ZESPOŁU - dziękuję wam za każdy dzień ciężkiej pracy. Dziękuję Waszym rodzinom za wsparcie.

Dziękuję również naszym kontrahentom - najlepszym polskim hodowcom trzody, którzy nam zaufali i dali szansę rozwoju. Dostarczacie do naszego zakładu najlepsze polskie tuczniki. Dziękuję naszym odbiorcom - to Wy, doceniacie każdego dnia, najwyższą jakość naszych produktów. Dziękuję konsumentom naszych produktów. Tradycyjna polska kuchnia nie może się obyć bez świeżej i naturalnie soczystej wieprzowiny - właśnie taką przygotowywała moja Mama....

Dla mojej żony i córek mam szczególnie gorące podziękowania - zawsze byłyście i jesteście najważniejsze!

Robert Rytel 

Piknik rodzinny z okazji 25-lecia Ubojni Rytel

Bieżący rok jest dla Nas wyjątkowy – w lutym obchodziliśmy ćwierćwiecze istnienia Ubojni Rytel! W te 25 lat wpisało się wiele cudownych wspomnień, stworzonych z równie cudownymi ludźmi, dlatego też postanowiliśmy świętować nadal tę ważną chwilę!

 

I tak w słoneczny, czerwcowy czwartek odbył się piknik rodzinny dla naszych pracowników, ich rodzin oraz mieszkańców Podgórza.

 

W ten dzień zgromadziliśmy się w bardzo licznej grupie. Chcieliśmy aby nasz piknik był świetną okazją do miłego spędzenia czasu w fantastycznym gronie, dlatego wstęp był wolny dla wszystkich. Na miejscu dla zgromadzonych uczestników czekał poczęstunek tj. burgery, frytki, zestawy gruzińskie, które wydawane były bezpośrednio z food trucków. Ponadto każdy mógł skosztować pysznej kiełbaski z grilla serwowanej przez naszych pracowników oraz ochłodzić się lodami lub orzeźwiającą lemoniadą. Dzieci korzystały z atrakcji dla nich przeznaczonych tj. bawiły się na dmuchanym zamku, byku rodeo oraz ćwiczyły strzały do bramki celnościowej. Oczywiście nie zabrakło również licznych konkursów z nagrodami zarówno dla najmłodszych jak i starszych gości naszego wydarzenia. Na pikniku nastąpiło także ogłoszenie wyników konkursu pt.  „świnka skarbonka” oraz zostały wręczone nagrody.

 

Dziękujemy wszystkim za obecność, cudownie spędzony czas i wspólne świętowanie – z niecierpliwością oczekujemy na kolejne tego typu wydarzenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z ostatniej chwili

Ubojnia Rytel nagrodzona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego!

9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala „Teraz Polska”, czyli finał konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na najlepsze produkty, usługi i innowacje. 

Popularne w Galerii

team5
Back to Top